Likvidace vozidel

  • Zavolejte nebo vyplňte formulář
  • Domluvíme se na termínu
  • Vozidlo zdarma svezeme
  • Vystavíme protokol o likvidaci
  • Vozidlo se odhlásí
více…

Pracovní doba

PO-ČT: 08:15 – 16:30
PÁTEK: 08:15 – 15:30
OBĚD: 11:30 – 13:00
SOBOTA: 10:00 – 11:30
NEDĚLE: ZAVŘENO

Kde nás najdete

Bechyně, Česká republika
Bežerovice 52, 39165

49° 17′ 30.9246011″ N

14° 29′ 11.2584686″ E

Kudy k nám

Zavolejte nám:

Ekologická likvidace: 606 272 373

Kontakt

Postup ekologické likvidace

Likvidace Vašeho vozidla může proběhnout velmi rychle a bez zbytečných komplikací.

Zkontaktování – nejprve je potřeba nás kontaktovat, což lze 2 způsoby:

  1. naším formulářem pro likvidaci ONLINE díky kterému neutratíte ani korunu za telefon, jelikož po přečtení Vašeho vyplněného formuláře Vám hned zavoláme zpět, abychom se podrobněji domluvy na průběhu celé likvidace
  2. zavoláte nám Vy a to na telefonní číslo +420 606 272 373 a domluvíme se na postupu likvidace ihned

Domluva termínu a místa odtahu – po telefonu si domluvíme termín, který Vám bude k odtahu Vašeho autovraku vyhovovat nejvíce a samozřejmě se budeme snažit Vám maximálně vyjít vstříc (např. přijedeme brzy ráno nebo večer, o víkendu, at.). Kromě toho se Vás zeptáme i na adresu, kde Váš vůz stojí a zda je pojízdný (resp. kam máme přijet a na co se připravit). Dále nás také bude zajímat, zda je vůz kompletní či nikoli.

 

Doplnění informací o vozidle – pro správné a rychlé vyplnění Protokolu o likvidaci vozidla budeme potřebovat o Vašem vozidle znát nějaké informace z technického průkazu (např. typ vozidla, jeho hmotnost, číslo technického průkazu, číslo VIN kódu karoserie, atd.). Na vzor Protokolu se můžete podívat zde. Tyto informace budeme také zasílat na server Ministerstva životního prostředí do programu MAISOH (Modul Autovraky Informačního systému odpadového hospodářství). Proto je úplně nejsnazší řešení nám Váš technický průkaz oscannovat a poslat e-mailem (pokud Vám to nepřijde příliš bezpečné, můžete nám údaje nadiktovat i po telefonu, jen tu hrozí riziko, že nám údaje buď nadiktujete chybně nebo my si je chybně zaznamenáme a vystavení Protokolu se bude zbytečně protahovat).

 

Odtah vozidla k ekologické likvidaci – přijedeme na domluvené místo v domluvený čas a odtáhneme Vaše vozidlo k nám na provozovnu, kde ho následně ekologicky zlikvidujeme. Vaše přítomnost je třeba hlavně ze začátku, kdy nám předáte vozidlo. Vyplněný Protokol o likvidaci vozidla je možné obdržet až po příjezdu vozidla na provozovnu. Samotné předání vozidla Vám nezabere více než pár minut!

Odhlášení vozu na příslušném odboru dopravy – s Protokolem, technickým průkazem a registračními značkami můžete odhlásit Vaše vozidlo na odboru dopravy Vašeho příslušném úřadu (do technického průkazu Vám bude dáno razítko, že vozidlo bylo zlikvidováno). V případě zájmu vyřídíme odhlášení za Vás!

 

Zrušení povinného ručení – posledním bodem je zrušení pojistné smlouvy o povinném ručení u Vaší pojišťovny. Pozor na tento bod, jelikož se na něj často zapomíná. Zrušení smlouvy lze k datu zlikvidování vozidla (tedy dle data na Protokolu o likvidaci) a Váš pojišťovací makléř Vám jistě poradí a sežene potřebné formuláře potřebné ke zrušení smlouvy.

Odkazy:

Likvidace vozidel

Likvidace vozidel České Budějovice

Likvidace vozidel Praha

Likvidace vozidel Jižní Čechy

Likvidace vozidel Plzeň

Ekologická likvidace vozidel